Bank BTB “Zolotaya Korona” Liderlər Turniri 2025-in qalibi oldu
“Zolotaya Korona” beynəlxalq pul köçürmə sistemi tərəfindən keçirilən “Liderlər Turniri 2025” çərçivəsində öz qrupunda ən yüksək nəticə göstərərək qalib adını qazanmışdır.
Bu barədə Marja-ya Bank “BTB”dən bildirilibş
Qeyd edilib ki, tTurnirdə iştirak edən banklar onlara təqdim edilən fərdi plan əsasında köçürmələrinin həcmini yerinə yetirməklə rəqabət aparırlar. Qalib isə planı ən yüksək səviyyədə icra edən və rəqabət mühitində üstünlüyünü nümayiş etdirən bank elan olunur.
Bank “BTB” fərdi planı uğurla həyata keçirərək öz qrupunda lider mövqeyini təsdiqləmişdir. Bu uğur bankımızın strateji hədəflərinə sadiqliyini, yüksək peşəkarlığını və müştəri xidmətlərinin keyfiyyətinə verdiyi xüsusi önəmi bir daha göstərir.
Qələbə həmçinin Əməliyyat departamentinin komandasının əzmkar fəaliyyətinin təşkili və rəqabətə davamlı yanaşmasının nəticəsidir.
Bank BTB – nin Əməliyyat departamentinin direktoru Almaz Əsgərova bildirib ki, “Bu uğur yalnız bankımızın deyil, bütün komanda üzvlərinin zəhmətinin bəhrəsidir. Biz müştərilərimizə etibarlı, sürətli və keyfiyyətli xidmət göstərməyi prioritet hesab edirik. Əldə olunan nəticə bu dəyərlərin təsdiqi kimi dəyərləndirilə bilər.”
Bank bütün əməkdaşlarını və dəyərli müştərilərini bu əlamətdar nailiyyət münasibətilə təbrik edir, gələcəkdə daha böyük uğurlar arzulayır.
Bankın təqdim etdiyi məhsul, xidmət və kampaniyalar barədə məlumat almaq istəyən şəxslər onlayn müraciət kanalları olan Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələrinə müraciət edə bilərlər. Bundan əlavə (012) 946 nömrəli məlumat mərkəzi və www.btb.az rəsmi saytı müştərilərin xidmətindədir.