Kiçik və orta bizneslər xüsusi şərtlər ilə ulduz nömrələr ala biləcəklər - SƏNƏD İMZALANDI
"Fast Solutions" MMC və Kiçik və Orta Biznes Subyektləri və Klublarının Assosiasiyası (KOBSKA) arasında Azərbaycanda KOB sektorunun inkişafını dəstəkləmək məqsədilə əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb.
Marja xəbər verir ki, bu əməkdaşlığın əsas məqsədi kiçik və orta biznes subyektlərinin müasir marketinq həllərinə çıxışını asanlaşdırmaq, onların kommunikasiya imkanlarını gücləndirmək və bazarda daha rəqabətli mövqeyə sahib olmalarına şərait yaratmaqdır.
Əməkdaşlıq çərçivəsində "Fast Solutions" MMC-nin təqdim etdiyi *Star4 ulduzla başlayan qısa nömrə xidməti (*xxxx) KOB-lar üçün xüsusi dəyər yaradır. Star4, bizneslərin müştərilər üçün daha asan yadda qalan əlaqə nömrəsi əldə etməsinə və bu nömrəni həm rəqəmsal platformalarda, həm də ənənəvi reklam kanallarında rahat və effektiv şəkildə təqdim etməsinə imkan verir. Bu yanaşma şirkətlərin brend tanınmasını gücləndirir, müştəri əlaqəsini sadələşdirir və satış yönümlü çağırışların nəticələrini artırır.
"Fast Solutions" və KOBSKA arasında qurulan əməkdaşlıq KOB-ların həm kommunikasiya, həm marketinq, həm də brend imici baxımından daha güclü mövqeyə çıxmasına dəstək verəcək.
Star4 xidməti KOBSKA üzvləri üçün təqdim edilən imkanlarla yanaşı, ölkədə fəaliyyət göstərən bütün digər biznes subyektləri üçün də eyni dərəcədə əlçatandır. Şirkətlər *xxxx formatlı qısa və yadda qalan ulduz nömrələri birbaşa www.star4.az üzərindən seçə və onlayn müraciət edə bilirlər. Seçilmiş nömrələr müqavilə əsasında rəsmiləşdirilir və operator şəbəkələri tərəfindən cəmi 5 iş günü ərzində aktivləşdirilir. Bu, bizneslərə sürətli, etibarlı və prestijli kommunikasiya xətti qurmaq imkanı verir.
Biznesiniz üçün yadda qalan və prestijli ulduz nömrəni indi asanlıqla seçə bilərsiniz.
Mövcud nömrələr və müraciət qaydaları ilə tanış olmaq üçün: