Maaşa uyğun kredit – Expressbankda
(®) Müştərilərini rahat bankçılıq xidmətləri ilə təmin edən Expressbank Yeni il öncəsi planlarını reallaşdırmaq istəyənlər üçün hər əməkhaqqıya uyğun kredit təkliflərini təqdim edir.
Belə ki, aylıq rəsmi net əməkhaqqı məbləği
· 660 AZN olan şəxslər – 15 000 AZN-dək;
· 880 AZN olan şəxslər – 20 000 AZN-dək;
· 1294 AZN olan şəxslər – 30 000 AZN-dək
nağd pul kreditini 9.9%-dan başlayan illik faiz dərəcəsilə, 60 ayadək müddətdə əldə edə bilərlər. Üstəlik krediti indi əldə edib əsas məbləğ üzrə ödənişə növbəti ildən (2 ay sonra) başlamaq imkanı da var!
Başqa bankdakı kredit borcunu bağlamaq istəyən şəxslər isə illik faiz dərəcəsinə 3% endirim və ya komissiyasız rəsmiləşdirmə fürsətindən yararlana bilərlər.
Expressbank Bakı və regionlarda 16 filialı ilə fəaliyyət göstərir. Bankın məhsul və xidmətləri ilə www.expressbank.az saytından, 132 Məlumat Mərkəzindən və ya Bankın İnstagram”, “Facebook”, “LinkedIN” və “Telegram” sosial platformalarındakı rəsmi hesablarından tanış ola bilərsiniz.