"NBC Bank" işçi axtarır - VAKANSİYA
"NBC Bank" istehlak və biznes krediti mütəxəssisi vəzifəsinə işə qəbul elan edib.
Namizədlərə qarşı iqtisadiyyat sahəsi üzrə ali təhsil, bank sektorunda kredit mütəxəssisi kimi azı 1 il iş təcrübəsi, kredit verilməsi barədə nəzəri və praktiki biliklər, insanlarla ünsiyyət qurma bacarığı, hesabatların hazırlanmasında dəqiqlik və vəzifə öhdəliklərinə məsuliyyətli yanaşma, analitik düşünmə qabiliyyəti, Azərbaycan və rus dillərində səlist danışıq, ofis proqramlarında işləmə bacarıqları kimi tələblər qoyulub.
Vəzifə öhdəlikləri Bankın kredit məhsulları barədə müştərinin məlumatlandırılması, hüquqi və fiziki şəxslərin kredit müraciətlərinin qəbulu, təhlili və sənədləşdirilməsi, müraciətlərin Bankın kredit komitəsinə çıxarılması və müdafiəsi, müştərilərlə kredit, girov və digər müqavilə və sazişlərin bağlanılması, onların müvafiq hesablarının açılması və qanunvericiliyə uyğun rəsmiləşdirilməsi, Banka perspektivli müştərilərin cəlb edilməsi, keyfiyyətli kredit portfelinin formalaşdırılması, kredit və girovların monitorinqinin həyata keçirilməsidir.
Arzu edənlər CV-lərini fevralın 15-nə qədər [email protected] elektron poçt ünvanına göndərə bilərlər.