"Bakı sakinlərinin xaricdə daşınmaz əmlaka olan tələbatı artıb"
2018-ci il aprelin 6-7-də Bakıda növbəti, dördüncü qapalı "Bakı Overseas Property Expo 2018" beynəlxalq daşınmaz əmlak sərgisikeçiriləcək. Bu barədə tədbirin təşkilatçısı Global Promotion Group şirkəti qeyd edir.
“Son il yarım ərzində bakılıların xaricdə daşınmaz əmlaka olan tələbatı artıb. Sərginin birinci günü yerli daşınmaz əmlak bazarının peşəkarlarına istiqamətlənib. Həmin gün xarici iştirakçılar yeni tərəfdaşların axtarışı məqsədilə azərbaycanlı rieltorlarla görüşmək imkanı əldə edəcəklər. Qonaqlar və tədbir iştirakçıları dəyirmi masada iştrirak etmək və səmərəli əməkdaşlıq imkanlarını müzakirə edə bilərlər”, - məlumatda qeyd olunur.
Sərginin ikinci günü əcnəbi iştirakçılar xaricdə daşınmaz əmlaka vəsait yatıran potensial alıcılar və investorlarla görüşəcəklər. “İşgüzar proqram çərçivəsində iştirakçılar potensial müştəri və tərəfdaşlara öz şirkətləri barədə məlumatı və layihələrini təqdim edəcəklər”, - Global Promotion Group-dan qeyd edilir.