Yeni təhsil mərkəzi açılır - Abituriyent hazırlığı ödənişsiz olacaq
(®) “FORTİS GROUP” MMC- dən Təhsilin inşasına dəstək sosial lahiyəsi.
İnşaat materialları istehsalı üzrə Azərbaycanın aparıcı şirkətlərindən biri olan “FORTİS GROUP” MMC yeni sosial layihəyə başladı.
Sentyabr ayının 15-dən etibarən, şirkətin ərazisində yeni təhsil mərkəzi – “FORTIS ACADEMY” fəaliyyətə başlayır. Tamamilə sosial məqsədlərlə yaradılmış bu mərkəzin bütün xərcləri şirkət tərəfindən qarşılanacaqdır.
-“FORTİS ACADEMY” təhsil mərkəzində şirkət əməkdaşlarının, eləcə də sosial təminatı zəif olan ailələrin övladları (9, 10, 11-ci sinif şagirdləri) üçün tam təmənnasız və ödənişsiz abituriyent hazırlığı fürsəti yaradır.
-Müasir texnologiya və innovativ tədris-metodik imkanları ilə yanaşı, təhsil ocağı abituriyentlərini ödənişsiz dərs vəsaitləri və sınaq imtahanları ilə təmin edir.
-Bundan əlavə tələbələrin kursa vaxtında və rahat gəlmələri üçün şirkət tərəfindən ödənişsiz fəaliyyət göstərən avtobuslar ayrılmışdır.
Qeydiyyatdan keçmək üçün 31 Avqust tarixinədək bizimlə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ünvan: Xırdalan şəhəri, Z.Tağıyev küç 13
Tel : +994 50 251 90 20 (WhatsApp)