“Tegeta Motors Baku” dünyanın aparıcı brendlərini “Baku Build 2023” sərgisində təmsil edir
“Tegeta Motors”un Bakı filialı Azərbaycanın ən böyük tikinti və infrastruktur sərgisində iştirak edir.
Burada əsas məqsəd oktyabrın 19-21-də Bakıda keçiriləcək “Baku Build 2023” sərgisi regionda infrastruktur layihələrinin səmərəli həyata keçirilməsi üçün özəl və dövlət sektorları arasında tərəfdaşlığı gücləndirməkdir.
15-ə qədər ölkənin iştirak etdiyi sərgidə “Tegeta Motors Baku” Britaniyanın JCB brendini və onun tikinti avadanlığını təqdim edəcək. “Tegeta” brendi eksklüziv olaraq Azərbaycanda təmsil olunur və ötən il Bakıda ən yüksək standartlara cavab verən çoxfunksiyalı JCB servis mərkəzini də açıb.
“Tegeta Motors Baku”nun direktoru Davit Endeladze: ““Baku Build 2023” kimi mühüm sərgidə iştirak etmək imkanımız olduğu üçün şadıq. Bu, dünyanın hər yerindən şirkətləri ölkənin irimiqyaslı layihələrinə cəlb etməyi qarşısına məqsəd qoyan effektiv biznes platformasıdır.
Azərbaycanda tikinti və infrastruktur layihələri böyük sürətlə davam edir. İstər avadanlıq təchizatı, istərsə də xidmət baxımından tikinti sektorunu dəstəkləməkdə çoxillik təcrübəmiz var və biz Azərbaycanı keyfiyyətli avadanlıqla təmin edə, təhvil-təslimdən sonra xidmət göstərə və onun rahat işləməsinə cavabdeh ola bilərik.
Yeddi ildir Azərbaycanın tikinti və qeyri-tikinti sektoru üçün etibarlı tərəfdaşı olan və yalnız JCB brendini Bakıda təmsil edən şirkətimiz Azərbaycanın infrastruktur layihəsinə ciddi töhfə verə biləcək”.
“Baku Build 2023” sərgisində “Tegeta Motors JCB”dən başqa, “Renault Truck” da daxil olmaqla bir neçə digər beynəlxalq brendi təmsil edəcək və bir daha tam hazır olduğunu və bütün bazar tələblərinə cavab vermək qabiliyyətini nümayiş etdirir.