"Baku Electronics" 70%-dək endirimləri ilə alış-verişə səsləyir
(®) Baku Electronics SUPER CÜMƏ adı altında dünyaca məşhur endirim kampaniyalarından birinə qoşulaqar məhsullarını 70%-dək endirib.
Noyabr ayının 30-a kimi davam edəcək Super Cümədə onlarla dünya brendlərinin minlərlə məhsulu iştirak edir.
Məişət texnikası, televizor almaq istəyənlər seçdiyi məhsulları 18 aya faizsiz şəkildə bölərək, ilkin ödənişsiz və komissiyasız əldə edə bilərlər.
Eləcə də smart saat və aksesuar almaq istəyənlər ilkin ödəniş ödəmədən 18 ay faizsiz şərtlərlə seçdiyi məhsulu ala bilərlər.
Kampaniya şərtləri bununla bitmir. Belə ki, smartfonlar, noutbuklar və Apple məhsullarını almaq istəyənlər ilkin ödəniz ödəmədən bəyəndikləri məhsulu tam 12 aya faizsiz əldə edə bilərlər.
Ev əşyaları və mebel əldə etmək istəyən müştərilər isə sevimli məhsullarının 30 aya bölərək hissəli ödəniş imkanından yararlana bilərlər.
Bundan əlavə Super Cümədə endirilmiş qiymətləri 6 aya bölmək imkanı da müştəriləri gözləyir.
Xatırladaq ki, Super Cümə Baku Electronics –in bütün mağazalarında keçərlidir və yalnız 24 noyabr tarixində Bakıxanov filialında (Bakıxanov mall-ın yanında) Super Cümə əyləncəli tədbirlə davam edəcəkdir. Belə ki, bu cümə Baku Electronics Bakıxanov mağazasında saat 12.00 dan 18.00-a kimi müştəriləri əyləncəli canlı konsert və DJ performansı gözləyir.
Xatırladaq ki, Baku Electronics artıq 29 ildir ki, alıcılar üçün hər şeydən öncə yüksək keyfiyyətli məhsullar, etibarlılıq və güvən ifadə etməkdədir.
Onu da qeyd edək ki, Baku Electronics Samsung, LG, Bosch, Sony, Huawei, Xiaomi, Tefal, Rowenta, Panasonic, HP, Acer, Philips, Lenovo, Kenwood, Braun, Delonghi, Dyson, Yataş Group Divanev və onlarla digər dünyaca məşhur brendlərin rəsmi distribüteri, Apple brendinin isə rəsmi satış təmsilçisidir.
Baku Electronics-in bütün kampaniyalarından xəbərdar olmaq və endirim fürsətlərini qaçırmamaq üçün şirkətin rəsmi səhifələrini izləyə bilərsiniz.
Linkedin, İnstagram, Facebook, Youtube, Tiktok.