Rabitəbankdan nağd pul krediti üzrə sərfəli "Bahar kampaniyası"!
(®) Rabitəbank müştərilərin planlarını rahatlıqla reallaşdırması üçün sərfəli nağd pul krediti üzrə "Bahar kampaniyası" təklif edir.
Kampaniya ərzində 30 000 AZN-dək krediti illik 11.5%-dən başlayaraq əldə etmək olar. Kreditin müddəti 48 ayadəkdir.
Kampaniyada müştəri seqmentlərinə uyğun olaraq xüsusi güzəştlər təqdim olunur. Belə ki, başqa bankın kreditini Rabitəbanka transfer edənlər üçün 0% komissiya nəzərdə tutulur. Həmçinin 8 Mart - Beynəlxalq Qadınlar Günü ilə əlaqədar 4-7 mart tarixləri ərzində nağd pul krediti götürmək istəyən bütün xanım müştərilər üçün də komissiya 0% olacaq.
Qeyd edək ki, Rabitəbankın nağd pul krediti üzrə "Bahar kampaniyası"nda xüsusi kateqoriyaya daxil edilmiş dövlət və özəl müəssisələrdə çalışanlar üçün də əlavə güzəştlər nəzərdə tutulur. Kredit götürənlər üçün sığorta tələbi yoxdur. Sərfəli şərtlərlə təqdim edilən kampaniya aprelin 30-nadək davam edəcək.
Qeyd edək ki, nağd pul kreditini "Rabita Mobile" tətbiqindən, bankın rəsmi saytından və Rabitəbankın istənilən filialına yaxınlaşaraq almaq mümkündür. Krediti elə indi sifariş edə bilərsiniz: https://rbt.az/baharkampaniya