"Kolin İnşaat" şirkəti Bakı Su Həftəsində təmsil olunur
(®) 12-14 mart tarixlərində Bakı Su Həftəsinin əsas sponsorlarından biri olan "Kolin İnşaat" Bakı Su Həftəsi çərçivəsində keçirilən Beynəlxalq Su Təsərrüfatı sərgi və konfransında iştirak edir.
"Koloğlu Holding"in tərkib hissəsində olan qrup şirkətləri və 2006-cı ildən etibarən Azərbaycanda fəaliyyət göstərən "Kolin İnşaat" Beynəlxalq Su Təsərrüfatı sərgisində meliorasiya və su təsərrüfatı sektorunda su təsərrüfatı obyektlərinin tikintisindən su və su ehtiyatlarının səmərəli istifadəsinin təmin edilməsinə qədər sektorun hər sahəsində və inşaat sahələrində bir çox strateji layihələri ilə stenddə təmsil olunur.
16 ölkənin təmsil olunduğu və Xəzər regionunda su sektorunun əsas tədbiri olan sərgi stendində su və enerji layihələri iştirakçılar və ziyarətçilərə nümayiş olunur, regionda su və enerji təhlükəsizliyi mövzuları müzakirə olunmaqla, onları maraqlandıran digər suallar cavablandırılır.
Azərbaycanın su təsərrüfatı sektorunda mühüm əməkdaşlıq platformasına çevrilməsi məqsədilə regionda ilk dəfə olaraq keçirilən Beynəlxalq Su Təsərrüfatı sərgisində "Kolin İnşaat" stendində dövlət və özəl sektor nümayəndələri ilə mütəmadi işgüzar görüşlər keçirilir və danışıqlar aparılır.