"SuperToys" şirkətindən analar və uşaqlara sürpriz - FOTOLAR
(®) SuperToysqarşıdan gələn 1 İyun Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Günüylə bağlı “Uşaqlar Günü Sürprizi” adlı kampaniya keçirir.
May ayının 15-dən 25-dək davam edəcək bu kampaniyada“3 məhsul tək qiymət” , “1+1 fürsəti” , “100 AZN üzəri alış-verişdə hədiyyə qazan” , “Endirimli məhsullar” sizi gözləyəcək.
Xüsusi günlərə diqqətlə yanaşan SuperToys ötən gün 12 May Analar Gününə özəl layihə keçirdi. Övladları ilə mağazalarımıza gələn analara bu gündən xatirə qalacaq “Super Ana” sertifikatı verilib. Sertifikata balacanın və ananın barmaq izləri yerləşdirilib. Həmçinin, Super Analarımız “SuperMom” yazılı yaxalıq ilə də təltif olunublar.
SuperToys Bakı şəhərində hal-hazırda 14 filialı ilə fəaliyyət göstərir. Tezliklə, 15-ci filialı ilə City Park Mall-da uşaqları xoşbəxt etmək üçün qarşınızda olacaq.
Bunlarla yanaşı, SuperToys filiallarında tezliklə Uşaqlar Gününə özəl Face Art, Sehrbaz şou, Şahmat yarışması, Lego yarışması, tamaşalar və s. keçiriləcək. Kampaniyalar və tədbirlər barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün şirkətin instaqram səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.