Nərimanovda faizsiz və komissiyasız daxili kreditlə mənzil almaq istəyənlərin nəzərinə!
(®) "City Garden Narimanov" premium yaşayış kompleksi mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün möhtəşəm fürsət yaradıb.
İstənilən mənzili faizsiz, komissiyasız daxili kreditlə əldə edə bilərsiniz.
Mənzilin ümumi qiymətinin 30% faizini ilkin ödəniş kimi ödəyən hər kəs qalan məbləği 36 aya bölmək imkanı əldə edir.
Daxili kreditin hesablanması zamanı heç bir əlavə faiz və komissiya tələb olunmur.
"City Garden Narimanov"un üstünlükləri nələrdir?
Kompleks həm şəhərin mərkəzinə yaxın, həm də şəhər səs-küyündən uzaq yerləşməsi ilə fərqlənir.
Geniş həyətin üstünlükləri bununla bitmir. Sağlam həyat tərzi yaşayanlar həyətdəki veloyol, basketbol, futbol meydançaları, açıq havada fitnes sahəsindən də faydalana bilər.
Memarlıq isə müasirliyi ilə göz oxşayır. Yerdən tavanadək pəncərələr, şəxsi bağçalı mənzillər də diqqətinizi cəlb edəcək nünaslardandır.
“City Garden Narimanov” yaşayış kompleksində mənzillərarası və mənzildaxili divaralara yenilənmiş səs izolyasiyası tətbiq olunur. Yaradılan bu yeni izolyasiya sistemi mənzilinizdəki kənar səsləri yox dərəcəsinə endirir. Səs izolyasiyası imkanları ilə yanaşı istifadə etdiyimiz materiallar həmçinin istilik izolyasiyası xüsusiyyətinə malikdir. Bu da mənzillərin enerji səmərəliliyini və istilik performansını artıran ekoloji cəhətdən təmiz bir həldir.
Daha ətraflı məlumat üçün *1544-ə zəng edin və ya satış ofisimizə yaxınlaşın. Satış ofislərimiz bayram günləri də xidmətinizdə olacaq.