"AFB Bank"a işçilər tələb olunur
"AFB Bank" Hüquq departamentində korporativ hüquq şöbəsinin hüquqşünası, Əməliyyat bölməsinin baş əməliyyatçısı, Fiziki Şəxslərə xidmət üzrə baş mütəxəssis vəzifəsinə vakansiylar elan edir.
Vəzifə: Hüquq departamentinin korporativ hüquq şöbəsinin hüquqşünası
- Ali hüquq təhsili;
- 2 il iş təcrübəsi;
- Bank hüququ sahəsində biliklər;
- Analitik düşünmə və təhlil bacarıqları;
- Stressə davamlılıq.
- Bankın fəaliyyətini tənzimləyən daxili qaydaların bazasını yaratmaq;
- Əmr və sərəncamların layihəsini hazırlamaq;
- Bankın təklif etdiyi məhsul və xidmətlər üzrə müqavilələrin layihəsini hazırlamaq;
- Kontragentlərlə, o cümlədən xarici kontragentlərlə bağlanan müqavilələri ekspertiza etmək;
- Qanunvericilikdə olan yenilikləri şərh etmək, daxili qayda və müqavilələrə müvafiq düzəlişlər etmək;
- İdarəetmə orqanlarının iclaslarında katiblik etmək.
Uyğun namizədlərdən CV-lərini mövzu sətrində “Korporativ hüquq şöbəsinin hüquqşünası” qeydi edərək [email protected] elektron ünvanına göndərməyinizi xahiş edirik.
Ərizə qəbulu üçün son tarix - 5 may 2018-ci il.
Vəzifə: Əməliyyat bölməsinin baş əməliyyatçısı
- Müştərilərə Bankın məhsul və xidmətləri barədə məlumat vermək;
- Müştərilər üçün hesablar açmaq, müqavilələr hazırlamaq;
- Bank hesablarına nəzarət etmək və hesablar üzrə əməliyyatlar aparmaq;
- Vergi, məhkəmə orqanları və DSMF tərəfindən müştəri hesabları ilə bağlı verilmiş sərəncamların reyestrini apararaq icrasını təşkil etmək;
- Bankda mövcud olan pul köçürmə sistemləri vasitəsilə müştərilərə vəsaitlərin göndərilməsi və verilməsi üzrə xidmət göstərmək;
- Müştərilərə POS-Terminal vasitəsilə nağd pulun verilməsi üzrə xidmət göstərmək.
Uyğun namizədlərdən CV-lərini mövzu sətrində “Əməliyyat bölməsinin baş əməliyyatçısı” qeydi edərək [email protected] elektron ünvanına göndərməyinizi xahiş edirik.
Vəzifə: Fiziki Şəxslərə xidmət üzrə baş mütəxəssis
Uyğun namizədlərdən CV-lərini mövzu sətrində “Fiziki şəxslərə xidmət üzrə baş mütəxəssis” qeydi edərək [email protected] elektron ünvanına göndərməyinizi xahiş edirik.