2007-ci ildən Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun üzvü olan Amrahbank yaranma tarixinin 25 illiyi münasibətilə mart ayından etibarən “Depozit Festivalı 5” kampaniyasına start verib.
Bankdan “Marja”ya daxil olmuş məlumata görə, festival zamanı hər il olduğu kimi Amrahbank öz müştərilərini razı salacaqdır və hədiyyələri ilə sevindirəcəkdir.
Kampaniyanın şərtlərinə görə:
12 aylıq, 5000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 50 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 10 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 100 AZN məbləğində, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 50 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 20 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 200 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 100 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 30 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 300 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 150 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 40 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 400 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 200 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 50 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 500 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 250 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 60 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 600 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 300 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 70 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 700 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 aylıq müddətinə hesab açan müştəriyə isə 350 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 80 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 5 qram qızıl, 400 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 400 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 90 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 5 qram qızıl, 500 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 450 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq 100 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 5 qram qızıl, 600 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 500 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 200 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə, İphone 8, 5 qram qızıl 200 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 1000 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 300 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə İphone 8, 20 qram qızıl, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə İphone 8;
12 aylıq, 400 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 2 ədəd İphone 8, 15 qram qızıl, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə İphone 8, 5 qram qızıl, 200 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 500 000 AZN məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 2 ədəd İphone 8, 20 qram qızıl, 600 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə İphone 8, 10 qram qızıl, 300 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 3000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 50 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 7000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 100 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 50 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 10 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 150 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 100 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 20 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 300 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 150 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 30 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 500 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 250 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 40 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 700 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 350 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 50 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 5 qram qızıl, 450 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 400 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 60 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 5 qram qızıl, 600 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 5 qram qızıl, 200 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 70 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 10 qram qızıl, 400 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 500 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 80 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 10 qram qızıl, 550 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 5 qram qızıl, 250 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 90 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə İphone 8, 6-9 aylıq müddətinə hesab açan müştəriyə isə 5 qram qızıl. 300 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 100 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə İphone 8, 300 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 10 qram qızıl;
12 aylıq, 200 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə İphone 8, 15 qram qızıl, 800 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə İphon 8, 700 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 300 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 2 ədəd İphone 8, 20 qram qızıl, 700 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə İphone 8, 10 qram qızıl, 350 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 400 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 2 ədəd İphone 8, 20 qram qızıl, 1000 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə İphone 8, 20 qram qızıl, 400 AZN məbləğində hədiyyə kartı;
12 aylıq, 500 000 ABŞ dolları məbləğində əmanət hesabı açan müştəriyə 3 ədəd İphone 8, 35 qram qızıl, 1500 AZN məbləğində hədiyyə kartı, 6-9 ay müddətinə hesab açan müştəriyə isə 2 ədəd İphone 8, 15 qram qızıl.