Məşhur hipnoterapist Bakıda olacaq - SEMİNAR
Həyatın müxtəlif zamanlarında müəyyən qorxular, sıxıntılar yaşayırıq. Orta məktəbdə,universitetdə imtahan qorxuları, daha sonra ailə münasibətlərində qarşı cinslə ünsiyyət, karyera quruculuğu dönəmində stress, həvəsdən düşmələr və s. Bu hisslərin hamısı da düşüncələrimizdən, şüuraltımızdan qaynaqlanır. Mövlananın dediyi kimi “Sən düşüncələrindən ibarətsən” Ona görə də həyatımızı doğru istiqamət aparmaq, qorxularımızdan qurtulmaq üçün düşüncələrimizi dəyişməliyik. Bunu da etmək çətin deyil. Doğru mütəxəssislə, doğru addımları ataraq mümkündür.
Türkiyədən olan məşhur hipnoterapist, yaşam koçu, yazıçı Sara Pour bir çox insana həyatlarını doğru yöndə, qoruxulardan azad yaşamasına yardımcı olmuşdur. Məşhur hipnoterapist, yaşam koçu, yazıçı Sara Pour 12 may tarixində möhtəşəm seminar və kitabının təqdimatı üçün Bakıda - Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universitetində olacaq.
Seminarda: