20.000 AZN-dək KOMİSSİYASIZ Kredit!
(®) Müştərilərinə yaxın Dost Bankçılıq xidməti göstərən Bank of Baku-nun KOMİSSİYASIZ kredit kampaniyası davam edir.
Belə ki, indi Bank of Baku-nun müştəriləri 20.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini 0% KOMİSSİYA ilə əldə edə bilərlər.
Üstəlik, komissiyasız kredit kampaniyasından faydalanan hər müştəriyə Dostlar Klubu kartı HƏDİYYƏ olunacaq. Qeyd edək ki, müştərilər “Dostlar klubu”na qoşulmaqla, “Gümüş”, “Qızıl”, “Brilliant” kartlarından birini əldə edəcəklər. Bu kartlar müştərilərə maddi ehtiyaclarını təcili qarşılaya bilmələri üçün ekspress kredit xəttindən istifadə imkanı verir.
Kampaniya müddətində müştərilər eyni zamanda 20.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini aşağıdakı SƏRFƏLİ şərtlərlə əldə edə biləcəklər:
-0% KOMİSSİYA!
Azərbaycan Respublikası ərazisində yaşayan və qeydiyyatda olan hər kəs Bank of Baku-nun istənilən filialına, həftənin istənilən günü yaxınlaşmaqla kampaniyadan faydalana bilər.
Kampaniya 31 avqust 2018-ci il tarixinə kimi keçərlidir.
Bankın məhsul və ya kampaniyaları haqqında daha ətraflı məlumatla 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək və ya rəsmi Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış olmaq olar.