Azərbaycan Banklar Assosiasiyasının (ABA) törəmə qurumu olan Azərbaycan Bank Tədris Mərkəzinin təşkilatçılığı və Azərbaycan İnsan Resursları Cəmiyyəti, Azərbaycan Sahibkarlar Konfederasiyası (ASK), Azərbaycanda Amerika Ticarət Palatasının (AMCHAM), ADA Universitetinin dəstəyi ilə “İnsan resurslarının idarə edilməsi sahəsində qabaqcıl Azərbaycan təcrübələri” mövzusunda HR Forum keçiriləcəkdir.
Forumun məqsədi Azərbaycan insan resursları peşəkarları ilə insan resurslarının idarə olunması sahəsində qabaqcıl Azərbaycan təcrübələrini bölüşmək, təcrübə mübadiləsi aparmaq və bu sahədə Azərbaycan modelinin yaradılmasına təkan verməkdir.
Forum 15 sentyabr 2018-ci il tarixində ADA Universitetində baş tutacaqdır. Qeydiyyat saat 09:30-dan etibarən başlayır.
Bir sıra fərqli təşkilatlarda fəaliyyət göstərən HR menecerlər, HR mütəxəssislər, HR sahəsində fəaliyyət göstərən tədqiqatçılar, təlimçilər, məsləhətçilər və HR sahəsində ixtisaslaşmaq istəyən vətəndaşları bir araya gətirən Forumda bu sahədə ən qabaqcıl Azərbaycan təcrübələrinin müzakirə edilməsi nəzərdə tutulur.
2 paneldən ibarət olacaq Forumda iştirak etmək üçün keçid vasitəsilə qeydiyyatdan keçə bilərsiniz.