"TuranBank" Hədiyyəli Əmanət kampaniyasına start verdi!
(®) Bir fürsəti digər fürsətə çevirməyi sevənlər üçün "TuranBank"dan "Hədiyyəli Əmanət" kampaniyası başladı. Kampaniyada istənilən şəxs iştirak edə bilər, yetər ki, əmanətini bizə etibar etsin.
Kampaniyanın şərtlərinə görə 10 000 manatdan başlayaraq 12 ay və daha çox müddətə əmanət yerləşdirən zaman, əmanətçini bankdan hədiyyə gözləyir.
Hədiyyəni almaq üçün çox gözləməyə ehtiyac olmayacaq. Belə ki, əmanəti yerləşdirən gün hədiyyə əmanətçiyə yerindəcə təqdim olunacaq. Məlumat üçün qeyd edək ki, əmanət yerləşdirən şəxsə hədiyyə olaraq mobil telefon, müxtəlif məişət texnikaları, parfumeriya və digər hədiyyə səbətləri təqdim ediləcək. Aksiya 29 dekabr 2018-ci il tarixədək davam edəcək.
Əlavə məlumat üçün "TuranBank"ın “935” Məlumat Mərkəzi və 050 268 72 22 Whatsapp nömrəsi müştərilərin ixtiyarındadır.
Əlavə olaraq qeyd edək ki, bank və bank məhsullarına aid bütün yeniliklər haqqında TuranBankın rəsmi veb səhifəsi və ya sosial şəbəkələrini izləyərək məlumat ala bilərsiniz.