Bank of Baku-da BLACK FRIDAY!
Yeniliklərlə və ilklərlə dolu olan Bank of Baku, dünya trendinə qoşuldu. Black Friday-a qoşulan Bank of Baku, yalnız bir gün – 23 noyabr 2018–ci il tarixində kredit götürmək istəyən müştərilərinə möhtəşəm ENDİRİMLƏR təqdim edəcək.
Belə ki, Black Friday günü Bankın müştəriləri 20.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini,
-İllik faiz dərəcəsinə 30% ENDİRİMLƏ;
-KOMİSSİYAYA 90% ENDİRİMLƏ
-Sığorta xərci olmadan və 48 ayadək əldə edəcəklər.
Nağd Pul Kreditinə tətbiq edilən endirimlərdən həm köhnə, həm də yeni müştərilər Bankın istənilən filialına müraciət edərək faydalana biləcək.
Bank of Baku Black Friday günlərində Bolkart müştərilərini də sevindirəcək. Belə ki, 23, 24, 25 noyabr tarixlərində Bank of Baku-nun bütün Bolkart partnyor mağazalarında alış-veriş edən Bolkartlılar 3, 6, 12 aylıq alış-verişlərində +1 ay HƏDİYYƏ qazanacaqlar.
Ölkəxaricində və ya xarici saytlarda alış-veriş edən həm Bolkart kredit, həm də Bolkart debet kart sahibləri isə 2 qat BAL əldə edəcəklər. Qeyd edək ki, 1 BAL = 1 AZN dəyərindədir və toplanmış BAL-lar Bank of Baku-nun bütün Bolkart partnyor mağazalarında alış-veriş üçün keçərlidir.
Bank of Baku-nun bu və ya digər kampaniyaları haqqında ətraflı məlumatla Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edə və ya Facebook sosial şəbəkəsindəki rəsmi səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku müraciət edə bilərsiniz.