Rabitəbankın Mastercard kartları ilə Yeni ili sevinclə qarşıla!
Yeni ili xaricdə qarşılamağı planlaşdırırsınız? Rabitəbank öz Mastercard plastik kart sahiblərini sevindirməkdə davam edir.
İndi Rabitəbankın AZN valyutalı Mastercard kartları ilə Luna Traveldə pos terminallar vasitəsilə edilən nağdsız ödənişlər zamanı 13% endirim əldə edirsiniz, www.hotels24.az internet saytı vasitəsilə edilən nağdsız ödənişlər zamanı isə məbləğin 3%-i cashback olaraq dərhal hesabınıza geri qayıdır.
Bundan əlavə, Rabitəbankın tərəfdaş şəbəkəsindən Mastercard plastik kartları ilə nağdsız əməliyyatlar zamanı 30%-dək endirim və yaxud 15%-dək cashback əldə etmək mümkündür. Tərəfdaşlarlarımızla daha ətraflı tanış olmaq üçün bura keçid edin.
Həmçinin, Rabitəbank Mastercard kartları ilə Azərbaycandan kənarda edilən bütün fiziki və onlayn nağdsız əməliyyatlar zamanı konvertasiya faizlərini də tamamilə ləğv edərək 0%-ə endirib. Rabitəbank bu yeniliklə müştərilərin AZN valyutalı kartlarından digər valyutalara konvertasiya faizi ödəmədən əməliyyatlar edə bilməsini təmin edir, bundan elave butun olkecarici nagdiz odenishler zamanı 1% cashback veirlir elave edek.
Rabitəbank bu yeniliyin mahiyyətini daha dəqiq və aydın izah etmək üçün Günel ve Rüfət animasiya çarxının növbəti seriyasını diqqətinizə çatdırırıq.