Yaxınlarınıza hər zaman sevinc bəxş edin!
(®) Bəzən özümüzə və yaxınlarımıza sevinc bəxş etmək üçün xırda hədiyyələr kifayətdir. Yeni ildə isə bu mövzu daha da aktuallaşır. Lakin bütün yaxınlarımıza hədiyyə və sevinc bəxş etmək istəsək də bunu etmək bəzən alınmır. Hədiyyənin alınmasında vəsaitlə bağlı yaranan çətinliklərin aradan qaldırılması üçün bilin ki, sizin Expressbank-dan Smilecard adlı köməkçiniz var! Smilecard sizə məhsulu alıb, ödənişini hissə-hissə etməyə imkan yaradır. Beləliklə siz özünüz və yaxınlarınız üçün istədiyiniz hədiyyəni alıb ödənişini 6 və ya 12 aya bölərək asanlıqla hissə-hissə ödəyə bilərsiniz. Hər istifadədən CashBack vasitəsi ilə geri qayıdan məbləğ isə bu kartı daha da sərfəli edir!
Smilecardın üstünlükləri:
1.Kart pulsuzdur.
2.İstər POS-terminal vasitəsilə, istər online alış-veriş zamanı ödəniş bərabər hissələr ilə həyata keçirilir.
3.Ödəniş növündən asılı olmayaraq taksit istıfadə şərtləri eynidir.
4.POS-terminal vasitəsilə alış-veriş və tərəfdaşların geniş şəbəkəsindən online istifadə zamanı Cashback mövcuddur.
5.Expresspay ödəniş terminalları vasitəsi ilə rahat ödəniş imkanı;
6.Əlavə vəsait yerləşdirmək imkanı mövcuddur.
7.SMS-məlumatlandırma xidməti pulsuzdur.
8.İstənilən yerdə, həm Azərbaycanda, həm xarici ölkələrdə istifadə edilə bilər.
Siz Smilecard-ı bankın rəsmi saytından və ya Expressbank-ın filiallarından birinə şəxsiyyət vəsiqənizlə yaxınlaşaraq sifariş edə bilərsiniz.
Expressbankın xidmət şəbəkəsi 15 filialdan ibarətdir. Onlardan 9-u Bakı və Sumqayıt şəhərlərində, 6-sı isə ölkənin Gəncə, Mingəçevir, Bərdə, Qusar, Xaçmaz və Şirvan şəhərlərində yerləşir. Bankın ölkə üzrə 75 bankomatı, 4000-dək POS terminal və 700-dən artıq “ExpressPay” ödəniş terminalı var.
Bank xidmətləri barədə ətraflı məlumat üçün 132 Məlumat Mərkəzinə zəng edə, www.expressbank.az saytına və ya , bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrinə (www.facebook.com/Expressbank; www.instagram.com/expressbank_official/ ) daxil ola bilərsiniz.