Hesab.az-dan qadınları sevindirən kampaniyalar
(®) Hesab.az hər zaman həm funksionallıq baxımından yeniliklər edərək həm də, həyata keçirdiyi layihələrlə, müsabiqələr, yarışmalarla istifdəçilərini sevindirməyi bacarmışdır. Hesab.az bu dəfə 8 Mart – Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə xanım istifadəçilərini unutmamış və onlar üçün xüsusi layihə və müsabiqə təşkil edib.
Qeyd edək ki, Hesab.az komandası hər zaman kişi və qadın hüquqlarının bərabər olmasının tərəfdarı olmuşdur. Bu səbədəndir ki, kollektiv heyətində qadın/kişi diskriminasıyası qorunub və saxlanılmışdır.
Belə ki, 8 Mart tarixinə kimi qeydiyyatdan keçən və ya artıq qeydiyyatı olan xanım istifadəçilər Hesab.az portalında 8 Mart tarixində bir dəfəyə 20 AZN və yuxarı ödəniş edərək (Bank, sığorta və online bilet ödənişləri istisna olmaqla), 10 AZN dəyərində Hesab.az hədiyyə kartı qazanıblar.
Facebook səhifələrində həyata keçirilən müsabiqədə istifadəçilərin həyatında “Əvəzedilməz Qadın obrazı” müəyyən etmələri yer alıb. Şərtlərə əsasən hər kəsin həyatında iz qoyan və onun üçün ideal olan “Əvəzedilməz Qadın obrazı” hesab etdiyi qadının şəkli ilə birlikdə nə üçün ideal saydıqları haqqında ətraflı məlumatı Hesab.az –ın elektron ünvanına göndərmələri istənib. Buna görə Hesab.az komandası əvəzedilməz qadını sevindirmək üçün onlara bir fürsət yaradıb və iştirakçılar arasından yalnız 10 nəfər seçilərək dəyərli hədiyyə ilə təltif edilib.